Скандал з Ощадбанком: Генпрокурор Угорщини піде у відставку

Скандал з Ощадбанком: Генпрокурор Угорщини піде у відставку

Призначений ще за каденції Віктора Орбана топпосадовець незабаром сам піде з посади, зауважив прем’єр Угорщини.

 
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем’єр-міністра Угорщини Петера Мадяра.  
 
За словами Мадяра, для припинення повноважень генпрокурора, якого призначили ще за каденції Віктора Орбана, немає необхідності в будь-яких спеціальних процедурах.
 
Відповідаючи на запитання журналістів про можливий зв’язок відставки зі справою інкасаторів Ощадбанку, прем’єр зазначив, що це “може бути пов’язано”. Він також додав, що прокурор найближчим часом сам залишить посаду.  
 

Рекомендовані статті